Potřebovala jsem peníze a stala jsem se náhradní matkou. Bylo mi oznámeno, že budu mít trojčata. Ale najednou se moje klientka ztratila. O šest měsíců později se stalo něco nemyslitelného.

– “Vaše dcera potřebuje rehabilitaci,” řekl lékař, “a pokud neseženete peníze, může chodit kulhavě. Alina přikývla a přemýšlela, kde by mohla sehnat peníze. Vyhodili ji z práce a její manžel si vzal milenku. Její stará matka sotva přežívala a dcera měla zlomeninu.

Když vyšla z kliniky a uviděla mladou těhotnou ženu, uvědomila si, že by se mohla stát náhradní matkou. Dívka si otevřela profil. Alina dostala nabídku, aby dítě donosila, protože reprodukční věk matky již pominul. Souhlasila. S manželem klientky se Alina setkala pouze jednou, při podpisu smlouvy.

Poté začal proces oplodnění. Bylo jí řečeno, že se jí narodí trojčata. Larisa byla štěstím bez sebe. Alina poslala dceru do sanatoria na zotavenou. Když dcera přijela a nahmatala matčino břicho, radostí zatleskala: “Budu mít bratříčka nebo sestřičku?”

“Ne, děti dáme pryč, patří bezdětnému páru. Larysa před porodem zmizela a Alina ji nemohla najít. Zjistili, že se rozvedli, že manžel netuší, kde jeho žena je, a že děti nechce. Alina byla ohromená. Matka požádala Alinu, aby pro děti napsala dopis o opuštění, protože nemají co jíst, ale byla si jistá, že všechno bude v pořádku.

Alina si našla chůvu a začala pracovat. O šest měsíců později si Alina cestou z práce všimla, že se v domě manželů svítí. Všimla si, že manžel klientky se snaží otevřít sekretářku. Alina se ho zeptala, kam Larisa odešla. “V nemocnici… Řekl, že půjde za manželkou, převezme její majetek a ona odejde na onen svět, a odešel z domu.

Alina zavolala policii. Odtáhli ho od Larisiny postele ve chvíli, kdy si chtěl píchnout injekci. Larisa se rychle vzpamatovala a Alina jí pomohla. Když ji propustili z nemocnice, pozvala Alinu a své děti, aby u ní zůstaly. Larysa byla šťastná, že konečně našla rodinu.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts