Ve dvaceti jsem otěhotněla s šedesátiletým mužem, u kterého jsem pracovala jako uklízečka. Takhle to dopadlo

Nesuďte mě přísně, už teď se bojím a stydím vyprávět svůj příběh, ale potřebuji podporu. Je mi dvacet let, studuji na univerzitě, bohužel nemám rodiče. Pracuji v obchodě s potravinami a uklízím v domech bohatých lidí, kdykoli je to možné. Mám sotva na živobytí, ale bez titulu nemám jinou možnost. Každopádně se ukázalo, že jsem začala chodit s jedním ze svých klientů. Párkrát jsem u nich uklízela, majitel si mě všiml, pozval mě na rande a tím to všechno začalo…

Je mu skoro šedesát, ale chodí sportovat, takže vypadá mnohem mladší. Manželku nemá, ta už dávno zemřela, a jeho dva synové si žijí vlastním životem. Ale tak se stalo, že jsem od manžela otěhotněla. Otec dítěte byl velmi šťastný, požádal mě, abych si dítě nechala, slíbil, že se o ni postará a vezme si mě. Sama bych chtěla mít dítě, ale je tu jeden problém – manželovy dospělé děti. Jakmile se dozvěděl, že jsem těhotná, napadl mě nejstarší syn obviněními.

-Myslíte si, že jsme hloupí, že o vašich plánech nic nevíme? Mému otci je šedesát, jak může být otcem vašeho dítěte? Zaleta šel stranou a rozhodl se, že nám sebere byt!” křičel na mě. Za tu dobu jsem jiného muže neměla, dítě je určitě od něj a jeho peníze mě nezajímají, jen jsem se do toho muže zamilovala a chci s ním mít dítě, ale bojím se, že jeho děti změní můj život a život mého budoucího dítěte v naprostou noční můru. Jak se s tím mám vyrovnat, prosím, poraďte mi?

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts