“Haloško, jsem ráda, že konečně budeš mít dítě. Jen neříkej manželovi, že není jeho,” říkávala moje tchyně.

Ráno začalo voláním Sena, který radostně oznámil: “Mami, Galia je těhotná. Umíš si to představit, taková radost… – Ach, gratuluju. Jen je to trochu divné… – Co je divné, jsme manželé už pět let, je nejvyšší čas. Druhý den přišla tchyně zničehonic k synovi domů. Obvykle přijížděla o svátcích nebo volala předem, ale tentokrát se prostě objevila a Haličce to bylo divné. – Haloško, jsem ráda, že konečně budeš mít dítě.

Jen manželovi neříkej, že není jeho. -Jak… Proč to říkáš? My jsme se celou dobu snažili otěhotnět, měla jsem všechny testy, dařilo se mi. Jenže on nechtěl, říkal, že ví, že nemá problémy. -Haloško, je to tak… v dětství měl můj Aleš nějakou nemoc a po ní jsou muži neplodní. Jenže on o tom neví a já nechci, aby to věděl. Jen by ztratil sebevědomí a kdo ví, co by se s ním stalo. Pak se přiznám… Teď jsem šla po práci do kavárny na kafe a sedl si tam nějaký chlap.

Nepamatuji si, jak jsem se ocitl v jeho domě. Mám Aljošu ráda, opravdu. “Galjo, všechno, co se děje, je k dobrému, to dítě jsi potřebovala,” uklidňovala ji tchyně. Galja bezpečně porodila. V porodnici se objevil Lešin spolužák jako zdravotní sestra a pustil ho na oddělení. -“Galjo, máme tak krásnou holčičku. Jen nechápu, proč má tak červené vlasy.” – To je jen syřidlo, kdoví, co je tam přimícháno. Hlavní je, že je zdravá. O den později přišel Aljoša za matkou a řekl: “Já vím, že to dítě není moje.

– Vzpomínáš si na mou spolužačku, ta teď dělá sestřičku v porodnici, říkala, že nesedí krevní skupina?” – “Aleši, já ti teď všechno vysvětlím. Dlouho jsem to před tebou tajil, ale jsi neplodná. Řekla jsem o tom Galje a ona otěhotněla jiným způsobem, abys mohl mít dítě, našla způsob, jak otěhotnět.” – Takže Galja to věděla, ale neopustila mě kvůli tomu? Dokonce mi porodila dítě. – Ano, porodila. Jen o tom Galje neříkej, žijí v klidu.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts