Rozhodl jsem se překvapit svou ženu a přišel jsem na její pracoviště. Když jsem ji slyšel v telefonu, nemohl jsem tam zůstat déle.

Jmenuji se Andrej, je mi 40 let a jsem pravděpodobně velmi hloupý člověk, protože jsem kdysi věřil, že moje žena a já máme vzájemnou lásku. Se svou ženou jsem se seznámil před 14 lety. Dva roky jsme spolu chodili a pak jsme se rozhodli vzít.

Moje žena se jmenuje Olesya a je to ta nejhodnější a nejkrásnější žena na světě. Dala mi syna, kterému je jedenáct let, a dceru, které je šest. Mám dobrou práci a vydělávám slušné peníze, takže jsem své ženě pomohl založit vlastní firmu. Má vlastní kosmetický salon, který jí nyní přináší dobré peníze. Já jsem si otevřel vlastní autoservis.

Zpočátku to bylo velmi těžké, ale později jsem začal vydělávat dobré peníze. Mohli jsme si dovolit koupit pěkný dům a několikrát do roka jezdit na dovolenou do zahraničí. Před svatbou jsem byl štíhlý a fit, ale po svatbě jsem se nemohl pořádně najíst. Pracovala jsem od rána do večera a večer jsem se vracela domů a jedla.

Myslím, že pozdní večeře udělala své – a já přibrala osmnáct kilo navíc. Nejdřív jsem se snažila zhubnout. O víkendech jsem chodil do posilovny a jezdil na kole.

Nikdy se mi však nepodařilo zhubnout a dostat se zpět do formy. Bylo jasné, že mě moje žena už nemá ráda. Když jsme šli po ulici, dívala se na štíhlé pohledné muže a já se cítil prostě hrozně.

Chápu, že jsem dřív vypadal lépe a teď dělám všechno pro to, abych se vrátil do staré formy, ale nedaří se mi to. Včera jsem měl v době oběda volno, a tak jsem se rozhodl, že si koupím nějaké koláče a zajdu za manželkou do práce.

Myslel jsem si, že ji potěší, že za ní přijdu, a že se půjdeme projít do parku nedaleko práce. Když jsem se blížil k její kanceláři, slyšel jsem, jak telefonuje: “Moc jsi mi chyběla, za hodinu jsem tam. Můžeme být spolu po zbytek dne i celou noc, protože moje ovečka si myslí, že jdu přespat k mámě.

Je dobře, že věří na pohádky! Když jsem to uslyšel, chvíli jsem stál na místě a pak jsem se rozhodl, že se půjdu projít do parku a popřemýšlet. V tu chvíli mi připadalo, že tenhle den je jeden z nejhorších v mém životě.

Opravdu si moje žena našla milence jen proto, že jsem přibral kila navíc? To není fér, snažím se zhubnout! Vypadám dobře, no, trochu tlustší; už to není ta mladá holka, kterou jsem kdysi poznal, ale to neznamená, že si musím hledat náhradu.

Přibrala jsem, protože jsem pracovala od rána do večera a neměla jsem možnost jíst zdravě, kupovala jsem si v kavárnách hranolky a hamburgery a večer jsem se najedla, protože jsem měla velký hlad.

Manželka byla šťastná, když jsem domů nosil hodně peněz. Uráželo mě, že mi říkala “beránku”. Ne, nejsem “beránek”, jsem chytrý muž, který ji velmi miluje. Je škoda, že si mé lásky neváží. Nechci se teď rozvádět, ať si nejdřív uvědomí, koho ztrácí.

Počínaje dneškem se o sebe budu starat, najmu si trenéra a dietologa. Věřím, že zhubnu a budu schopen rychle získat zpět dobrou postavu, protože mi pomohou odborníci. A až se dostanu do formy, rozloučím se se svou ženou. Ať si uvědomí, o jakého krásného muže přišla!

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts