Matka byla nemocná a zavolala svým synům v naději, že je požádá o peníze, i když to bylo na dluh. Ale to, co udělal třetí syn, v ní vyvolalo pocit, že se za své minulé činy stydí.

Artemovi rodiče ho vůbec neplánovali, nechtěli třetí dítě do rodiny, a tak se k němu od prvního dne chovali chladně. Artem se navíc narodil předčasně. Byl malé a hubené dítě. Rodiče ho dokonce chtěli dát do sirotčince, ale městečko bylo malé, a tak se na něj snadno snesly vosy ze všech stran. Museli si dítě nechat.

Artem začal rychle přibývat na normální výšce a váze, dobře se vyvíjel a byl klidný. To však stále nestačilo k tomu, aby si získal lásku rodičů. V mateřské škole začal Artem projevovat své dobré vlastnosti.

Chlapec se nepral, choval se přiměřeně a hlavně se rád učil něco nového. Jako první ve skupině se naučil číst. Knihy byly pro chlapce důležité, a tak se jeho rodiče uklidnili. Místo drahých hraček, které vyžadovali jejich první dva synové, koupili Artemovi levné knihy. Jediný člověk, který měl Artema opravdu rád, byla jeho babička.

Přijížděla k nim na návštěvu jen zřídka, několikrát do roka. Během této doby však dokázala svého nejmladšího vnuka zcela zahrnout láskou. Artem se snadno dostal na univerzitu a po jejím absolvování ho už čekala prestižní firma.

Zároveň se odstěhoval od rodičů, aby jim nedělal ostudu. Artem se oženil, a když se mu narodilo dítě, babička na něj přepsala svůj byt. Jeho bratři byli méně úspěšní. Prodali velký byt svých rodičů, koupili jim levný jednopokojový byt a zbytek peněz si rozdělili. Každý si žil po svém, o rodiče se nezajímali.

A když jeho matka vážně onemocněla a potřebovala peníze na operaci, přihlásil se pouze Artem, který zaplatil léčbu v plné výši a jeho matka byla zachráněna. Jeho matka se tehdy synovi se slzami v očích omluvila za takové nespravedlivé zacházení. Nejdůležitější je, že nyní Artem a jeho rodiče konečně začali normálně komunikovat.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts