Uvězněný manžel nedopřál své ženě klidný život. Natálie musela od tchyně utéct.

Všechny romantické příběhy začínají stejně. Stejné to bylo i u Nataši. Přišel přítel Vasja, začal se o ni dobře starat, dával jí květiny, bral ji do kaváren a večer se šli projít po nábřeží. Všechno bylo prostě skvělé, a tak si ho bez váhání vzala. A pak začalo to nejhorší. Natálie byla velmi krásná vysoká dívka. Navíc byla zrzka s modrýma očima a nepotřebovala se líčit, aby svou krásu zdůraznila.

Ale po svatbě její manžel vyhodil všechen její make-up, světlé oblečení, trička, košilky, všechny její šaty, dokonce i ty, které byly dlouhé až na zem. Nechal jí jen roláky, svetry a džíny. Muž vyhodil všechny fotografie, na kterých byla Nataša se svými spolužáky nebo bratry. Odvezl ji do práce a vyzvedl ji přesně minutu předem.

Kdyby se Nataša jen trochu opozdila, začal by v autě skandál. Sám Vasja pracoval jako ochranka a byl to silný muž. Ale velmi vznětlivý. Nataša měla zakázáno chodit do salonu krásy a nemohla ani ven s kamarádkami, jen když přišly na návštěvu, a to ještě ne často.

Život se změnil v šedivou rutinu. A pak Vasja nešťastnou náhodou zabil lupiče. Poslali ho na deset let do vězení. Natálie si uvědomila, že to je její šance na útěk, ale nestalo se tak. Zjistila, že čeká Vasjovo dítě. Musela zůstat, protože kam by s dítětem šla? Vasjova matka převzala kontrolní funkci.

Její tchyně chodila za Natálií každý den. Na procházku směla jít jen na hodinu, a to jen proto, aby ji tchyně mohla pozorovat z okna. Vasja dostal odněkud ze zóny mobilní telefon a často manželce volal.

A pak mu zavolala jeho matka a zopakovala mu manželčinu historku o tom, co Nataša celý den dělala. Stalo se, že Natašin otec zemřel a ona musela jít na pohřeb, ale tchyně si stanovila podmínky: jestli chceš, jdi sama. Dítě už nikdy neuvidíš. Natálie hodně plakala, ale musela zůstat doma. A když měla jít za měsíc zapsat dědictví, tchyně ji nějak pustila.

Pro Natalii to byla šance. Sbalila si nejnutnější věci a vydala se s dítětem na nádraží. Ve svém městě podala žádost o rozvod, a protože byl Vasja ve vězení, rozvod jim byl rychle povolen. Nataša pak tchyni po telefonu řekla, že už se nikdo nevrátí, a tchyně ji proklela. Nyní však Natalia žije v klidu se svou dcerou a její matkou.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts