Její sestra je vdaná téměř deset let a má pět chlapců. Ale zdá se, že je to opět výprak. Tentokrát jsme ale měli velké překvapení. Vrátil se domů čtyři.

– Jsem zase mrštná! “moje sestra řekla šťastně. Proč máte pět dětí? -všiml jsem si. A najednou, tentokrát dívka jde, jsme zkusili všechny lidové prostředky pro to. Sestra je vdaná téměř deset let a během této doby už měla čas porodit pět chlapců, ale vždy snila o dívce, aby ji oblékla do krásných šatů, hřeben dlouhé vlasy, ale nefungovaly. A tady je opět bobek. Sestra si už zvykla na nology, na postavení matky, jediná věc, která jí dělá starosti, je, že její dcera běží po bytě.

“Bude mít blond vlasy a modré oči, stejně jako já,” řekla radostně. Moje sestra a její manžel mají obrovský dům, který dostali od svých rodičů. Pokud vím, mají také peněžní úspory, plus stát je dobrý nlatyt, a zeť také vydělává síť.

Proto s obsahem dalšího dítěte by neměl být nroblem, zejména proto, že starší děti jsou více či méně nezávislé. Mají také babičky, mnoho příbuzných, připraveni pomoci v každém okamžiku. Sestra a manžel po dobu devíti měsíců čekali, až konečně zjistí pohlaví nenarozeného dítěte, jen na ultrazvuku se dítě vždy skrylo. “Moje skromná holka,” řekla moje sestra.

A konečně, dlouho očekávaný den přišel: Střety, lee salon, affiliate niologové – muž byl poblíž, držel ruku. Dobrý den, máte zdravé a krásné dítě. Sestra doufala, že dívka, a ona…

znovu přišla k chlapci. Muž se neztratil, rozhodl se splnit sen své ženy. lee Carney se navíc připojil k mladé ženě v práci, která opustila svou novorozenou dceru. Manžel sestry, nečekaně pro všechny, druhý den přinesl všechny potřebné dokumenty pro přijetí dívky. Domů se vrátili čtyři.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts