Můj manžel si našel přítelkyni. Ale velmi brzy se ukázalo, že ona muže s přívěsem nepotřebuje.

Ludmila věděla, že jejich rodinný život brzy skončí. Z poslední manželovy firemní akce si uvědomila, že se s někým seznámil. Často zůstával v práci dlouho do noci, a když přišel domů, byl plný a šťastný. Takhle se člověk z práce domů nevrací.

Ludmila čekala na chvíli, kdy se jí manžel se vším svěří, a ta chvíle přišla: – “Ludmilo, je čas na rozvod, potkal jsem lásku svého života. Ty a děti se budete muset přestěhovat do svého bytu, já budu žít tady se svou novou ženou.

Děti byly dvě, starší z nich byla dcera z Ludmilina prvního manželství. S manželem se seznámila ještě jako studentka, miloval horolezectví. Ale zemřel, ne kvůli horskému závalu nebo pádu. Byl profesionálním horolezcem, ale během túry v horách dostal zánět slepého střeva,
nebyl včas převezen do nemocnice.

Zemřel a zanechal Liudmilu s dcerou. O dva roky později potkala svého druhého manžela, který chtěl syna. Liudmyla měla malý byt, který se s manželem rozhodli pronajímat studentům, a tak prodali manželův byt, přidali mateřský kapitál a koupili si nový dvoupokojový byt. Liudmyla zařizovala každý kout svého bytu s velkou láskou. Chtěla vytvořit skutečnou útulnost.

A to se jí podařilo, byt byl po rekonstrukci prostě luxusní. A teď jí manžel říká, aby se s ní a jejími dvěma dětmi přestěhovala do malého šedého bytu, aby tu mohl žít on a jeho nová žena. – “Dobře, odstěhuji se, ale jen s dcerou. Tolik jsi chtěla syna, tak ho vychovej.

-Ale dítě potřebuje matku! -Stejně jako otce, zejména chlapec. A jak z něj mám vychovat opravdového muže, když nemá otce? Nehodlám se znovu vdávat. -Ale nemůžu, jsem pořád v práci. -Já taky pracuju, nezapomeň. A proč všechno házíš na mě? Liudmyla se s dcerou odstěhovala od manžela, ale často navštěvovala syna.

Po pár týdnech jejího manžela opustila nová životní láska. Řekla, že muže s dítětem nepotřebuje. Ludmila se musela kvůli synovi vrátit domů. Zpočátku žili s jejím mužem jako sousedé.

Ale jak měsíce plynuly, postupně začali zapomínat na staré křivdy. Tento případ jí samozřejmě dal silnou lekci, ale nikdo není dokonalý. Ludmila věděla, že to tak bude. Jinak by syna neopustila a neodešla by jen tak.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts