Věděla jsem, že můj vnuk není náš, ale rozhodla jsem se vše pečlivě zjistit. S manželem jsme dali mladým lidem poukázky a dobrovolně se přihlásili, že se o vnuka postaráme.

Irina, budoucí manželka mého syna, se mi od začátku nelíbila. Synovi jsem přímo řekl, že se k sobě nehodí. Faktem bylo, že Irina byla obyčejná dívka a bylo jasné, že ji zajímají jen peníze mého syna. Ale pochopil jsem, že to není jen další koníček mého syna, že všechno je vážné.

Všechno směřovalo ke svatbě a já i můj otec jsme si dělali velké starosti. Snažili jsme se synovi svatbu rozmluvit, ale marně.

Vzali jsme se a Ira brzy otěhotněla. Když jsme se se snachou setkali v porodnici, podíval jsem se na dítě a hned jsem si uvědomil, že můj vnuk není vůbec podobný nám. Byl světlé pleti a měl modré oči.

A můj syn a moje žena byli tmaví. Irina si nejspíš uvědomila, že jsme přišli na její podvod, a od té doby s námi nekomunikuje. Posílala nám pouze fotografie dítěte a my jsme byli stále více přesvědčeni, že chlapec není náš. Jednoho dne jsme se rozhodli, že je čas uvést věci na pravou míru.

Ale rozhodli jsme se udělat něco chytřejšího: dali jsme mladým lidem poukazy k moři a dohodli jsme se, že nám vnuka na týden pohlídají. Jakmile odjeli, vzali jsme všechny potřebné materiály – sliny dítěte a mého manžela – a objednali test otcovství.

Přišly výsledky a potvrdily naše obavy. Po návratu jsme synovi hrdě předali výsledky testů. Nic nám neřekl: prostě si dítě vzal. O týden později přišel s novým testem, podle kterého byl biologickým otcem dítěte on.

V tu chvíli se na mě manžel překvapeně podíval. Vyvstala otázka: Kdo je skutečným otcem našeho syna? Začala jsem mluvit nesmysly a říkat, že naše laboratoř je deWaive, že to museli poplést. Sakra: sotva jsem se z toho dostala, neprozradila jsem tajemství, které jsem držela přes třicet let.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts