Tchyně pustila do svého bytu vlastní dceru a sama se nastěhovala do manželova bytu. Ale to, co od nás vyžaduje, je nad mé chápání.

S manželem máme každý svůj vlastní byt. Zdědila jsem ho po rodičích, kteří mi ho darovali při dosažení plnoletosti. Naopak můj manžel si na byt vydělal sám. Šetřit začal už jako student. Pak získal práci v dobré firmě a postupně si razil cestu vzhůru.

Mohl jsem si koupit byt a nyní mám ve firmě dobrou pozici. Měli jsme klidnou svatbu, protože víme, jak ušetřit peníze a utratit je za užitečnější věci, a je dobře, že máme v tomto ohledu stejný názor, oba jsme ekonomové. Momentálně bydlíme s manželem v mém bytě, protože je blíž centru a lépe se nám jezdí do práce.

Manželův byt jsme nějakou dobu pronajímali, než přišla tchyně se svými problémy. Přesněji řečeno, ne problémy mé tchyně, ale její dcery, manželovy sestry Angely. Vdala se, ale ne příliš úspěšně. Neměla nic za sebou, neměla ani vysokoškolské vzdělání a našla si manžela, který byl stejný jako ona. Na co mysleli, když se brali, není známo. Ale rozhodně ne o své budoucnosti.

Jsou to lidé jednoho dne – dnešek je dobrý, takže není třeba myslet na zítřek. Ukázalo se, že Angela je nyní těhotná. Pronajímali si byt, ale teď, protože všechny peníze musí jít na dítě, nemají dost peněz na zaplacení nájmu.

Pak si je tchyně přestěhovala do svého domu a přestěhovala se do manželova bytu. Navíc tchyně požadovala, abychom jí platili nájem, protože ona platí dceři nájem ze svého. A s narozením Angelina dítěte tchyně dokonce navrhla, abychom se o náklady rozdělili s Angeliným manželem.

Nechápala jsem, proč máme podporovat Angelinu rodinu a jak dlouho bude tchyně v manželově bytě bydlet. Protože jsme také rodina, chceme mít dítě a na to potřebujeme peníze. Ale nemůžeme si pronajmout byt kvůli tchyni, která stále uplatňuje svá práva.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts