Když se nám narodila dvojčata, manžel odešel do obchodu a už se nevrátil. A teprve o čtyři dny později jsem od něj dostala zprávu.

S Pavlem jsme spolu chodili čtyři roky. Po tak dlouhém vztahu jsem čekala, že mě požádá o ruku, ale nikdy se tak nestalo, ani když jsem otěhotněla. Ale Pavlo říkal, že děti určitě mít budu. Měli jsme dvojčata.

Měsíc po narození dětí šel Paša jednou do obchodu a jako ve špatném vtipu se už nevrátil. Snažila jsem se mu dovolat, ale nezvedal telefon. O čtyři dny později mi jen napsal vzkaz. Zněla asi takto:

“Dášo, mám deprese. Šel jsem k rodičům, potřebuji být sám.” Nechal mě tu samotnou se dvěma dětmi, protože trpěl depresemi! Mimochodem, bylo mu jedno, že nepracuji a nemám peníze. Moc dobře věděl, že nemám nikoho, koho bych požádal o pomoc. Mám jen matku jako rodiče, ale ta sotva přežívá z důchodu.

Nevím, co by s námi bylo, kdyby nám do života nevstoupila Nataša. Je to naše sousedka zdola. Dozvěděla se o mé situaci a rozhodla se mi podat pomocnou ruku. Nejprve mě zaměstnala ve svém salonu jako uklízečku za dobrý plat. Když jsem byla v práci, hlídala děti moje kamarádka.

Jsem jí za její pomoc velmi vděčná. Pak pro mě Nataša zorganizovala bezplatné kurzy manikúry. Naučila jsem se řemeslu a začala si vydělávat slušné peníze. Časem jsme se postavili na vlastní nohy.

Sama se starám o dvě děti. Pasha nás po svém odchodu nikdy nekontaktoval a neinformoval nás o tom. Nedávno jsem se od nových přátel dozvěděl, že se Pavel oženil. Myslím, že mě nikdy nemiloval.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts