Neomezená fantazie: Maksym podezříval svou ženu z nevěry a ona pro něj pouze připravovala dárek.

Maxim čekal na svou ženu dvě hodiny, měla velké zpoždění. Neodpovídala na jeho telefonáty a on si začal dělat starosti. Dvě hodiny si vymýšlel nejrůznější věci. Už jsem chtěl zavolat márnici, když se otevřely dveře od bytu.

Měl jsem o tebe strach. “Proč je telefon vypnutý?” zeptal se jí manžel. “Uklidni se, v práci byla schůzka, tak mě zdrželi. A telefon mám vybitý, zapomněla jsem ho doma nabít,” vymlouvala se. – “Dobře, pojďme se najíst. Udělala jsem tvoje oblíbené sýrové těstoviny.

Od toho dne začala Anya každý den ponocovat a každý den měla nové výmluvy. Maxim se se svým podezřením svěřil kolegovi: “Myslím, že mě podvádí s někým z práce. Každý den chodí pozdě a je pořád unavená.” Jeho kolega se zasmál. Maxim začal svým představám věřit ještě víc. Vyrazil dřív a vydal se za manželkou do práce. Maksym zaparkoval auto daleko, aby si ho nikdo nevšiml, a seděl jako špion a čekal.

Čekal dlouho. Už se chystal odejít, když z budovy vyšla jeho žena s nějakým mužem. Stáli na verandě, něco si říkali a pak zamířili k autu. Maksym naštvaně odjel domů. Nechápal, proč ho manželka začala podvádět. Staral se o ni a byl pozorný. Představoval si, jak sedí v nějaké restauraci, pijí její oblíbené víno a povídají si o jejím hloupém manželovi.

Tyhle myšlenky ho rozčílily ještě víc. Maxim vběhl do ložnice, posbíral její věci a nechal je ve vchodu. Když Anya dorazila domů, byla velmi překvapená. Zaklepala a snažila se otevřít dveře, zavolala Maxima, ale ten ji zcela ignoroval. Anya se vrátila domů k rodičům. Druhý den se styděl, že svou ženu v noci vyhodil.

Pokusil se jí zavolat, ale ona mu teď nezvedala telefon. “Takhle jsme tě s otcem vychovali?” vynadala mu matka, “jak se opovažuješ nechat dívku v noci samotnou na ulici? Žádný stud, žádná vina.

Rozhodla se, že tě na Silvestra překvapí, vzala si práci navíc, aby našetřila peníze na výlet, a ty? Červen. Ten příběh jsem napsal sám a sám jsem mu věřil. Když jsi mi řekl, že podezříváš Anku z nevěry, chtěl jsem ti to říct, ale ona mi to nedovolila. Říkala, že jí manžel věří a že by takovému nesmyslu nikdy neuvěřil.

A co jste udělal vy? Maksym se styděl a šel za Annou prosit o odpuštění. Ale ona mu neodpustila. Maksym se jí snažil dovolat přesně měsíc a vyšlo to. Nastěhovala se k němu zpátky a jeli na výlet, ale v létě.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts