Její matka a sestra byly zvyklé žít z toho, co bylo po ruce, na úkor rodiny. Musela se nastěhovat s velkolepým skandálem.

Dima se rozhodl znovu promluvit se svou ženou Aljonou: -“Říkali, že přijdou na pár dní, ale už tři měsíce mi visí na krku. Jsem unavená, celý den pracuji a doma si nemůžu odpočinout. Jakmile se posadím na pohovku, někdo potřebuje pomoc. Také utrácíme hodně peněz za jídlo a jsme jediní, kdo platí za komunální služby.

Chci žít jen se svou rodinou. -Moje rodina jsem já a ty a v budoucnu naše děti. Ostatní jsou pro mě příbuzní. Dítě Katiiny sestry začalo plakat. Alyona ho spěchala uklidnit. -“Aleno, pojďme se odstěhovat z jejich domu. Ještě musíš udělat zkoušky na univerzitu a místo učení sedíš celý den s dítětem své sestry.

– “Dimo, nech toho. Tohle je moje rodina a já se jí nevzdám. Dima odešel z domu. Tu noc se domů nevrátil, přestože Aljona na svého muže stále čekala a dlouho nemohla usnout.

Když ležela v posteli, rozhodla se Aljona, že se napije horkého čaje. Potichu vyšla na chodbu a s překvapením zjistila, že se v kuchyni svítí. Slyšela, jak si matka a sestra Káťa povídají: -“Mami, dnes jsem nešla na pohovor. Proč bych se měla ohýbat pro stánky v tomhle skladišti?

Byl to hezký volný den a Olenka stejně hlídala děti. – “To je pravda, drahá. Po svém dekretu si musíš odpočinout. A s prací bude všechno v pořádku později, Dima stejně pracuje, peněz má dost. – “Mami, dnes jsem viděla takové krásné šaty, vyfotila jsem si je mobilem, podívej. Přemýšlím, jestli si to mám vzít?” -Je to super, určitě by sis to měla vzít. Zítra si dáme kuře.

Alyona nevěřila vlastním uším. Ukázalo se, že její manžel měl pravdu a že její sestra a matka už překročily hranici.Ráno se Alyona rychle připravila a právě otevírala dveře, když ji sestra zastavila.

-“Ach, Aljono, mohla bys dnes pohlídat dítě, mám pohovor…” -Ne. Nemůžu,” odpověděla sestra stručně a odešla. Olena čekala na manžela před jeho kanceláří: “Dimo, měl jsi pravdu. Nutně potřebujeme jiný byt. Jdu se zatím podívat na možnosti. A odpusť mi…”

Dima svou ženu pevně objal a řekl, že všechno bude v pořádku. A tak se také stalo, když se Alena s Dimou na víkend odstěhovali od příbuzných. Ráno Dima uvařil výbornou kávu a s Alenou si dali rychlou snídani s tvarohovými koláčky, bylo to tak útulné a klidné, nikdo je nerušil.

Z domu vyšli samozřejmě v sandálech. Matka byla rozhořčená, že teď bude muset platit za služby a jídlo z vlastní kapsy. A Káťa křičela, protože stejně musela jít na pohovor a začít pracovat.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts