Až během svatby se ženich dozvěděl, že jeho nevěsta má ještě jeden byt. O tom hlavním však neměl ani tušení.

Když se Inna vrátila do rodného města, ani ji nenapadlo navštívit dům svých rodičů. Důvodem bylo, že když se naposledy rozcházeli, pohádali se. Babička odkázala závěť, svůj byt dvěma vnoučatům rovným dílem. Teprve matka Innu přesvědčila, aby se vzdala dědictví, aby byt získala a sama vyřídila papírování spojené s prodejem a rozdělením peněz. Innina matka je právnička. Podvedla ji pouze její vlastní matka! Její sestra Anna matku přesvědčila, aby jí byt přenechala. Matka své mladší dceři vždycky dopřávala a z nějakého důvodu ji měla raději. Inna se na ně velice urazila a řekla jim mnoho zraňujících věcí.

Pohádaly se a ona odešla ke kamarádce do hlavního města, nechtěla s nimi mít už nic společného. V rodném městě náhodou narazila na další spolužačku. Ukázalo se, že Ljuba je sestrou snoubence její sestry. Za týden se plánovali vzít. Ženichův otec se chystal dát novomanželům byt. Koneckonců Anna už dva roky žila s Dimou v bytě jeho rodičů a říkala ženichovi, že potřebují vlastní prostor. Nikdo z ženichových příbuzných ani sám Dima nevěděli, že Anna má byt. Ostatně nikdo by jim byt nedal, kdyby věděl, že už jeden mají. Ljuba si byla jistá, že si Anna hodlá vzít jejího bratra z obchodních důvodů.

Staří přátelé se rozhodli Annin zákeřný plán překazit. Ljuba dostala pozvání pro Innu. Její sestra a matka se rozzuřily, když ji na večírku viděly, ale nemohly si pomoci. Když se Dimův otec chystal předat svůj dar, Inna vstala a pozdravila sklenkou šampaňského: “Ať se novomanželský majetek jen zvětšuje. Vždyť už mají dva byty! Tohle je Annin druhý! Po těchto slovech nastal rozruch. – “Anno, proč jsi mi to neřekla? Věděla jsi, jak mi vysvětlit, že potřebuji vlastní prostor. Dokonce jsi se zbavila dítěte, když jsi řekla, že nemáme vlastní koutek. Jak jsi to mohla udělat? Nemůžu si vzít nevěrníka. Musíme se rozvést! Inna odešla z restaurace s pocitem zadostiučinění.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts