Nevěsta hodila kytici do řeky. O chvíli později hosté vykřikli, když viděli, co se stalo.

Všichni hosté se začali dívat na místo, kam spadly květiny, když se náhle otočili a uviděli muže, který se topil v ledové vodě, a vedle něj bezmocně stála asi devítiletá dívka. Ukázalo se, že otec s dcerou se propadli pod led společně, ale muži se podařilo dítě vytlačit a přikázal jí, aby se vzdálila. Dívka vyděšeně běžela po břehu, ale nemohla nic dělat. Když dívka spatřila na mostě veselou svatební společnost, začala zoufale volat o pomoc.

Hosté navzdory své slavnostní náladě okamžitě pochopili, co mají dělat, a za několik minut se topící muž vyhříval v teplém autě. Když zachráněný muž popadl dech, vysvětlil, že se rozhodl projít se s dcerou podél řeky. Dívka si hrála a nešťastnou náhodou spadla do ledové vody. Otec jí přispěchal na pomoc, ale křehký led neudržel jeho váhu a muž se propadl sám. Jak tragický, a přesto šťastný začátek rodinného života! Začátek jejich společného života se shodoval se záchranou lidského života: to je skvělý začátek do budoucna! Dobře jim tak! Kéž jim Bůh dopřeje dlouhý a šťastný rodinný život!

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts