Můj manžel se na poslední chvíli rozhodl zrušit svatbu své dcery! Zní to strašně směšně, ale já s ním stoprocentně souhlasím.

“Moje dcera se měla vdávat 3. listopadu tohoto roku. Příprava na obřad už zabrala obrovské množství času. S matkou své nevlastní dcery nejsem ženatý, ale žijeme spolu téměř 10 let. V loňském roce moje dcera ukončila studium na vysoké škole. Celé její studium jsem platil já. Celé ty roky, kdy studovala, nepracovala a žila s námi. Navíc jsem jí koupil auto, aby se nemusela starat o cestu na univerzitu. Čas od času se v jejím životě objevil její biologický otec, se kterým trávila určitý čas. Nepřispěl jí ani centem na vzdělání ani na každodenní výdaje, ale dcera ho měla nadále ráda. Rozhodli jsme se pozvat na svatbu maximálně 250 lidí. Dal jsem své ženě a nevlastní dceři seznam 20 lidí, které bych rád na svatbě viděl. Rodina mě ujistila, že se o vše postará.

Několik dní před svatbou jsem potkala jednoho ze svých přátel, který byl na seznamu. Zeptal jsem se ho, jestli přijde na svatbu, ale on odpověděl, že žádné pozvání nedostal. O několik dní později jsem zjistil, že konečný seznam 250 hostů neobsahuje ani jedno jméno z mého seznamu. Byl to pro mě skutečný plivanec do tváře. Ale dorazila mě úplně jiná skutečnost. Když jsem se večer vrátil domů z práce, uviděl jsem u svého domu svého budoucího zetě a členy jeho rodiny. Víte, co mě naštvalo? Nevarovali mě před tou večeří a veškerá jejich pozornost se soustředila na vlastního otce mé nevlastní dcery. Samozřejmě, že to byla škoda! Co udělal pro nadcházející událost? Vzala jsem si skleničku a řekla: “Mám přípitek. Bylo mi velkým potěšením být součástí této rodiny.

Užil jsem si každý den, který jsem s těmito úžasnými lidmi strávil. Nyní však chci poděkovat úplně jiným lidem: vlastnímu otci mé nevlastní dcery, jejímu snoubenci a všem členům jeho rodiny. Otevřeli jste mi oči pro mnoho věcí. Konečně jsem si uvědomila, že jsem v této rodině hrála roli bankomatu. Za všechno, co jsem se v posledních dnech dozvěděla – seznam hostů, tato večeře atd. – slavnostně prohlašuji, že odmítám za tuto svatbu platit. Připijme si na šťastný pár a na mého vlastního otce, který má tu čest starat se o veškeré finance! A ještě jedna věc! Okamžitě vypadněte z mého domu!” Sobecké? Vůbec ne! Vždyť ten člověk byl ochoten za tuhle svatbu zaplatit 15-20 tisíc dolarů! A co za to dostal? Plivance do všech možných koutů duše! Myslím, že ten člověk je dobrý člověk! A udělal všechno správně!

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts