Když lékař Anně řekl, že jí zbývá měsíc života, požádala manžela, aby ji vzal k moři.

Pojďme k moři na Krym. Chci se vedle tebe válet na slunci. Sbalili si věci, zavřeli pekárnu a odjeli. Každý den chodili na pláž, koupali se a jedli zmrzlinu. Anna na chvíli zapomněla, že jí zbývá jen velmi málo času. Jednoho dne stáli na balkoně a Anna řekla manželovi své poslední přání: “Pamatuješ si, jak jsi chtěl objet svět? Tak prodej naši pekárnu a jeď. Nikdy jsi ji nechtěl otevřít, trvala jsem na tom. Tvůj život musí jít dál, nemusíš stát na místě. Nemusíš žít život, o kterém jsi nikdy nesnila. Najdi si ženu, kterou miluješ, prosím, neuzavírej se do sebe.

Neubližuj našim děvčatům, přežijí mou péči. Mluv s nimi, často je navštěvuj. Nezapomeň o mně vyprávět vnoučatům, nechci, aby na mě zapomněla. A vždycky si pamatuj, že tě mám ráda! Saša svou ženu objal. Nemohl uvěřit, že se to děje právě jemu. O několik dní později se vrátili domů. V bytě na ně čekaly jejich dcery s rodinami. Nemohly s matkou mluvit bez slz. O několik dní později Anna opustila tento svět. Saša si otevřel pekárnu a vydal se na cestu kolem světa. Nebylo dne, kdy by na svou milovanou ženu nemyslel.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts