Otec syna opustil, nepomohl mu ani pozitivní test D.H.K.

– “Není to moje dítě, vůbec se mi nepodobá,” křičel Oleg. – “Jak to můžeš říct o svém synovi, vždyť sis dokonce udělal PAP test, ale to ti nestačí?” – “Možná jsi to zfalšoval, jak to mám vědět? -Kde bych vzal peníze na falešné testy? -Kde? Tvůj bývalý mi dal peníze, aby mi vnutil své dítě. -Olegu, rozumíš tomu, co říkáš? Všechny děti jsou takové, na první pohled nevypadají jako ostatní. – “Tak dost, už to nechci slyšet, sbal si věci a dneska už tu nebuď,” křikl Oleg a práskl dveřmi. Lisa se posadila na podlahu s dítětem v náručí. Malý Kirjuša hlasitě plakal, zřejmě pochopil, že jeho matce není dobře. Chlapec plakal a Lise trvalo dlouho, než ho uklidnila.

Když dítě usnulo, Lisa zavolala jedinému blízkému člověku: “Babi, on mě vyhodil. Nevěří, že dítě je jeho. -“Řeknu to kamarádce, její syn tě přiveze k nám domů. Babička Lízu od začátku varovala, aby si Oleha nebrala. Dopadlo to velmi hloupě. Líze bylo 22 let, právě se rozešla s přítelem a v jejím životě se objevil Oleg. Nemilovala ho, jen chtěla svému bývalému dokázat, že netrpí jejich rozchodem. Bylo to směšné, ale co se dá dělat. O šest měsíců později se vzali. A pak Lisa zjistila, že je těhotná.

O dvě hodiny později přijel Nikita, vnuk babiččiny kamarádky. Pomohl plačící Lise sbalit věci, zatímco on rozebíral postýlku, a Lisa mu nabídla kávu: “Rád bych se napil, ale jen v babiččině bytě,” řekl Nikita a usmál se. Od toho dne začal Lisu navštěvovat častěji, nakupoval potraviny a bral ji i jejího syna do obchodu s alkoholem. Pak se začali procházet v parku a chodit do restaurací. Tehdy si Lisa uvědomila, že je skutečně zamilovaná. Vzali se a o dva roky později se Lise narodila holčička. Kirill už dospěl a stal se naprostou kopií jejího bývalého manžela. Když Oleg uviděl svého syna, velmi litoval, že mu zničil život.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts