Žena podala žádost o rozvod, a když se vrátila domů, našla překvapení od svého manžela Anna odešla z práce dříve, protože měla na osmou hodinu večerní rezervovaný stůl v restauraci.

Anna si vzala v práci předčasné volno, protože měla na osmou hodinu večerní rezervaci v restauraci. Bylo to blízko Annina domova, takže měla čas se obléknout a zkrášlit. Domluvila si schůzku s Lisou, svou nejlepší kamarádkou. Chystaly se oslavit důležitou událost. Ta spočívala v tom, že Anna před třemi měsíci podala žádost o rozvod. Její manžel byl proti, a tak na matriku nešel. To ji však nezastavilo, byla odhodlaná. A ještě ten den jí zavolala sekretářka soudce a řekla jí, že si rozhodnutí může vyzvednout do deseti dnů. Rozvod byl dokončen. Když se to dozvěděla, zavolala své přítelkyni a dohodly se, že se sejdou a případ oslaví.

Ve skvělé náladě opustila Anna kancelář kolem šesté hodiny. Šla domů, aby se připravila na večer. Vyšla do svého patra a hned si všimla prachu a odpadků na schodišti. A když vešla do svého bytu, to, co uviděla, ji prostě ohromilo. Nejprve si myslela, že v domě byli zloději a byt vyplenili. Ale pak se jí všechno vyjasnilo. Chybělo všechno, co se dalo vzít: spotřebiče, nábytek, a dokonce i povlečení a ručníky. O deset minut později jí někdo zavolal na dveře. “Přišla mi dát klíče sousedka s tím, že mi je dal manžel. V tu chvíli bylo všechno jasné. Ukázalo se, že věci odnesl můj bývalý manžel.

“Když to potřebuješ, ukáže se, že všechno jde udělat tak rychle?” Anna si pomyslela: “Jednu zásuvku se snažil opravit skoro rok. A tady toho vytáhl tolik za jediný den!” Abyste si udělali představu o jeho pečlivosti, demontoval i zásuvky a vypínače v koupelně, kuchyni a předsíni. A v obývacím pokoji nechyběl lustr. Samozřejmě neměla náladu jít do restaurace. Tak k ní domů přišla její kamarádka. Probrali spolu celou událost. Najednou Hanna dostala na mobil zprávu: “Vzal všechno, co bylo moje, a o zbytek se rozdělíme u soudu.” Hanna se najednou rozesmála. Tak se bývalý manžel rozhodl Anně pomstít. Vždyť chtěl jen pohodlně žít se svou ženou a užívat si s milenkou.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts