Moje druhá žena byla velmi skromná a milá, dokud k nám nepřišla žít dcera z prvního manželství, o které už dlouho věděla, že existuje. A teď mě nutí, abych si vybral mezi ní a dcerou.

Před sedmi lety jsem se rozvedl se svou první ženou. Máme dceru, které bylo v té době pět let. Právě kvůli ní jsem s bývalou manželkou udržoval dobré vztahy. A o čtyři roky později jsem potkal dívku, do které jsem se bláznivě zamiloval a chtěl se znovu oženit. Byla to skromná, nevinná, milá dívka, jako anděl sestoupivší z nebe. Od začátku našeho vztahu jsem jí vyprávěl o své dceři, a když jsem ji k nám přivedl, dobře si s ní rozuměla. Nasťa je nyní ve čtvrtém měsíci těhotenství. Před týdnem mi bývalá žena zavolala, že dostala pracovní nabídku, která se nedá odmítnout. Ale nejdřív si nemohla vzít naši dceru s sebou, dokud se tam neusadí a nezařídí jí školu. Tak jsme se dohodli, že dcera bude po tu dobu bydlet se mnou.

A ona připraví všechny potřebné dokumenty k přestěhování. Jakmile jsem Nasťě řekla o nadcházejících změnách, svého sladkého andílka jsem prostě nepoznala! Dostala hrozný záchvat a nesouhlasila s tím, aby s námi holčička bydlela! A když byly všechny masky sundány, vyhrožovala mi, že jestli si dceru přivedu do domu, opustí mě a zakáže mi vídat se s mým nenarozeným dítětem. Mnohokrát jsem se jí snažila vysvětlit a domluvit, že dcera tu bude jen na chvíli a že se o sebe dokáže postarat sama a dokonce nám pomůže s dítětem, až se narodí, ale Nasťa je neoblomná. Nutí mě, abych si vybrala mezi sebou a dcerou.

Moje dcera v žádném případě nezůstane na ulici, rodiče mé bývalé ženy jsou připraveni se jí kdykoli ujmout. Ale já si to prostě nemůžu udělat a nemůžu se podívat ani svému dítěti do očí. Navíc nesnáším, když mě ženy zanedbávají! Nasťa mi dokonce slíbila, že se hodně přemůže, když k nám dceru přivedu – řekne mé malé princezně, jak ji nenávidí a že ona je důvodem našeho rozvodu. A já nechápu, proč by jí mělo moje dítě vadit. Vždyť je to tak poslušná, zodpovědná a šetrná holčička. Bude užitečnější než kodex. Vždycky jsem si myslela, že si budu vědět rady v každé situaci, ale Nasťa mi dala těžkou volbu. Co bys mi poradil, abych udělal?

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts