Můj manžel nechtěl uvěřit, že náš syn je jeho. Pak se mi ale musel dlouho omlouvat.

Dlouho očekávané dítě se konečně narodilo. Karina byla v sedmém nebi a čekala na svého manžela, kterého před několika minutami viděla přes okno stát s obrovskou kyticí. A pak se objevil její milovaný manžel, vzal dítě do náruče a oči se mu zakulatily. Položil ho zpátky do postýlky a odešel. Karina nemohla uvěřit tomu, co se děje. Stále si utírala slzy a nedokázala pochopit, co se s dítětem děje. A pak si najednou uvědomila: my jsme brunety a její syn se ukázal být světlý, s modrýma očima. Karina se vrátila domů taxíkem.

Řidič viděl, že s ní něco není v pořádku, a tak se snažil mladou maminku uklidnit: “Právě jste porodila, měla byste být nejšťastnější člověk na světě. Nemůžeš to vzdát, alespoň kvůli dítěti. Když se Karina vrátila domů a trochu se uklidnila, zjistila, že její manžel je pryč. Andrej se vrátil pozdě večer. Vešel do ložnice a na syna se ani nepodíval. Po pár minutách se vrátil a spustil: “Čí je to syn?” “Jaký nesmysl, Andreji? Samozřejmě že je tvůj. Můžeme projít jakoukoli analýzou. Ale po nich stejně podám žádost o rozvod. Takové ponížení si nenechám líbit.

Žena nemohla uvěřit, že by se její kdysi krásný a milující manžel mohl změnit v takové monstrum. V slzách šla vyměnit synovi pleny, když si všimla, že za ní přichází muž: “Do prdele, on má mateřské znaménko. Na stejném místě jako já.” – Říkala jsem ti… – Proč je to světlo? Kdo ho má? Sakra, můj děda… Karino, odpusť mi, jsem hloupá. Karina samozřejmě zpočátku s manželem nemluvila, ale brzy se obměkčila. A když přišli manželovi rodiče, Karina se konečně přesvědčila, že dítě je kopií jejího dědečka. A Andrij to stále opakoval: “Můj syn, můj syn”.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts