Moje žena mě podvedla. Zeptal jsem se jí, proč to udělala, a když jsem zjistil důvod, dlouho jsem se nemohl vzpamatovat.

Mám přítele. Vdala se brzy. Měli se moc rádi. Všichni jim jejich lásku záviděli. Chodili spolu už od školy a vzali se hned po maturitě. Říkalo se jim “Romeo a Julie”, protože byli šťastný pár: vždy veselí a usměvaví. Byli stejně staří. Člověk jim mohl jejich vzájemnou lásku závidět. V devatenácti letech se rozhodli, že se vezmou. Na děti nemysleli, protože bylo příliš brzy, museli dokončit vysokou školu. Později dostal práci v továrně a jeho žena pracovala v jedné firmě v centru města.

Snili o koupi vlastního domu, ale všechno se okamžitě zhroutilo jako domeček z karet: dozvěděl se o manželčině nevěře. Podle ní svého muže podváděla ze zájmu. Jaké to je, když po vás touží jiný muž? Možná je to jiné? Zajímala ji pozornost jiných mužů, jejich přístup k ní. Nechápala jsem, proč manželovi zahýbala, když ho zbožňovala. Pro mě byl její čin hrozný, protože jak můžete podvádět milovanou osobu? Jak s ním můžete po zradě dál žít, plánovat a mluvit o svých pocitech?

Manžel manželce nevěru neodpustil a podal žádost o rozvod. Koneckonců, když žena podvedla jednou, podvede znovu. Dokázal na ni zapomenout a potkal dívku, s níž našel klid a plnohodnotnou rodinu. Koupili si byt. Osud jim nadělil dítě. Jeho bývalé ženě však život nevyšel: žila s nezaměstnaným milencem. Když došly peníze, seděl celé dny na gauči a nutil ji pracovat. Mlátil ji. Dokonce měla otřes mozku. Myslím, že za celý příběh si může sama, protože její manžel jí byl věrný až do konce, a nebýt jejího podlého kroku, žili by v lásce a porozumění.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts