Před svatbou mě můj budoucí manžel požádal, abych na něj přepsala byt. Okamžitě jsem pojala podezření, že něco není v pořádku. A pak jsem zaslechla rozhovor mezi ženichem a jeho kamarádem.

Až do svých devětadvaceti let jsem byla naprosto svobodná žena, která nedělala nic jiného, než že si užívala života, práce a cestování. V kariéře jsem dělala dobré pokroky a podařilo se mi vybudovat si jmění. Mám vlastní byt ve městě s výbornými opravami, daču, auto. Když mi bylo třicet, řekla jsem si, že je čas začít žít osobní život. Právě jsme přijali nového zaměstnance. Alexej o mě projevil zájem hned první den práce. A zřejmě mu vůbec nevadilo, že vydělávám mnohem víc.

Jsou muži, pro které je zásadně důležité být živitelem rodiny. Lesha takový vůbec nebyl. Začali jsme si románek a brzy mě požádal o ruku. Začali jsme se aktivně připravovat na svatbu. Před svatbou začal Alexej činit poněkud zvláštní návrhy. Požádal mě, abych na něj přepsala svůj dům a byt. Říkal, že je to proto, aby účty za komunální služby a další účty chodily na jeho jméno. Včera jsem ho neposlechla a vysvětlení mi připadalo velmi přitažené za vlasy. Okamžitě jsem pojal podezření, že něco není v pořádku. A pak jsem zaslechla rozhovor mezi ženichem a jeho kamarádem.

Alexej svému příteli řekl, že mě brzy přesvědčí, abych na něj přepsala majetek. A až bude všechno hotové, rozvede se se mnou a nenechá mi nic. Byla jsem rozzuřená. Opravdu si myslí, že jsem úplně hloupá? Rozhodla jsem se, že mu dám lekci. Po svatbě jsem vyhotovila falešné dokumenty, že jsem na něj přepsala majetek. První měsíc byl velmi milý, pak jako by ho vyměnili, v noci mě vyhodil a zíral na ulici. Rozhodla jsem se, že to budu hrát, a odešla jsem. Představte si Alexejovo překvapení, když přišly účty na moje jméno. Vystěhovali jsme ho s policií. Alexej mě prosil, abych mu odpustila, ale mně se hnusilo se na něj jen podívat.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts