Náhodou jsem zjistila, že můj manžel má kohanku, a rozhodla jsem se jim dát za vyučenou. Ten den jsem věděla, že jsou doma, a tak jsem se vrátila dřív.

Probudil jsem se uprostřed noci a uslyšel: – Ne, ona to neuslyší. Spí tvrdě. Napínal jsem uši. Zároveň jsem se velmi snažil neprozradit, že jsem vzhůru.

– “Ano, má drahá, musíš ještě chvíli počkat. Já tě také moc miluji, ale teď není ten správný čas. Nemohu opustit rodinu, dokud je můj syn ještě malý, potřebuje otcovu péči. Až trochu povyroste, budeme pořád spolu! Nebylo pochyb, že mluví s Korejkou.

Jak to, že jsem si dřív nevšimla, že mě podvádí? Okamžitě jsem se cítila velmi smutná, protože jsem se věnovala své rodině a on byl takový hajzl. Nejdřív jsem chtěla hodit záchvat vzteku, ale rozhodla jsem se, že správnější bude přistihnout ho při činu.

Brzy jsem si takový případ vytvořila sama. Manželovi jsem řekla, že jedu se synem k matce na daču, a já zůstala s dítětem u kamarádky. Pak jsem syna nechala u Julie a šla jsem do našeho bytu. A tam byla olejomalba! Můj muž se potácel s jinou ženou.

Ten den jeho přítelkyně utekla z našeho bytu ve spodním prádle. Myslím, že pochopila, že jsem připravená ji vytrhnout. Muž nečekal, že přijdu, a byl prostě zmatený. Jen tam seděl s vodou v ústech, zatímco jsem mu házela věci do kufru.

Nikdy mu tu zradu neodpustím. Moje sebeúcta mi to prostě nedovolí. Ten člověk se ani nesnažil ospravedlnit, protože věděl, že jsem v některých věcech zásadová.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts