Už v kanceláři Olena viděla, že důležité dokumenty zůstaly doma, a spěchala pro ně. Když však vešla do domu, zarazil ji tento obrázek.

U nás v práci byla jedna dívka, Elena. Byla skromná a tichá. Málokdy se s někým bavila a málokdy s námi chodila na firemní akce. Jednoho dne přišla do práce o něco později a teprve v práci si všimla, že si doma zapomněla nějaké velmi důležité dokumenty.

Olena přiběhla domů a na jejich posteli ji potkal manžel v náručí jiné ženy. Olena si nestěžovala. Řekla, že si přišla pro dokumenty a odchází. V práci se Olena snažila nedávat najevo své emoce. Často se chodila vyplakat na toaletu, aby si nikdo v kanceláři nevšiml jejích slz.

Po práci ji u východu přivítal manžel s obrovskou kyticí květin a pozval ji do restaurace. Olena nechtěla přede všemi řešit jejich vztah a nechtěla ani mluvit o nevěře, protože všechno bylo jasné. Chtěla na ten incident prostě zapomenout a restaurace byla dobrou volbou.

Doma Olena nespala tam, kde ji manžel podvedl, spala na pohovce a ráno ji probudila vůně jejích oblíbených palačinek s čokoládovou pastou, banánem a jahodami. Všimla si také dárkové krabičky, ve které byly nejspíš šperky, ale Olena se snídaně ani krabičky ani nedotkla.

Chodila do práce, po práci se vrátila domů, sbalila si věci a odjela do bytu, který s manželem plánovali rekonstruovat. Nebyl dokonalý, ale dalo se v něm žít.

Doma Olena neustále dostávala od manžela telefonáty a dopisy s omluvami. Navzdory ohavnému činu, ať už to bylo jakkoli těžké pochopit, svou ženu miloval a nebyl připraven ji ztratit. Po chvíli přemýšlení se Olena rozhodla dát manželovi druhou šanci a zachránit rodinu. Ve svém rozhodnutí se nemýlila.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts