Matka věděla, že synův vyvolený je o 15 let starší než on, ale přesto souhlasila, že se s ním setká. A po dvou slovech žena v slzách vyběhla z domu.

Alinin syn přivedl svou vyvolenou, aby ji představil matce. Vyvolené bylo osmatřicet let. Byla už jednou vdaná a měla dceru. Dcera chodila do jedenácté třídy. Žena se jmenovala Rita. Navzdory svému věku to byla velmi krásná a upravená žena. Nikdy se nebála mužské pozornosti. Nejednou potkala Denise a zamilovala se do něj. Denisovi bylo třiadvacet let, byl o patnáct let mladší než Rita. Vystudoval univerzitu a získal práci v jedné firmě. Tam se seznámili.

Denis také netušil, že se do Rity zamiluje. Vždyť za ním běhaly všechny dívky, byl tak hezký. Během přestávky na oběd se seznámili a pěkně si popovídali. Po práci se s Ritou náhodou setkal. Zdálo se, že to byl osud. Tak začal jejich milostný příběh. O měsíc později se Denis rozhodl, že je čas představit svou přítelkyni matce. Varoval matku a ta už věděla, jak těžký rozhovor je čeká. Věděla, že nová vyvolená jejího syna je o patnáct let starší.

Rita měla také jisté pochybnosti, ale Denis ji uklidnil a řekl, že ji matka přijme a bude ji mít ráda. Toho dne se Rita oblékla, koupila dort a šla k Denisovi domů. Její matka prostřela stůl a čekala na svého syna a jeho vyvolenou. Když ji uviděla, uvědomila si, že věkový rozdíl je opravdu velký. Zeptala se, proč Rita potřebuje jejího syna. Vždyť si mohla najít někoho svého věku. Po těchto slovech Rita odešla z domu a nezvedala telefon. Rozhodla se, že si od vztahu dá pauzu, protože nevěděla, jak jejich vztah k ní dopadne.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts