Olena ho našla o dva měsíce později. Přiznala, že s ním čeká dítě a nehodlá ho sama pohřbít.

Valentina a Petr dnes slaví narozeniny svého syna Alexeje. Je mu deset let. Je to hodný a pracovitý chlapec. Když začal dospívat, ukázalo se, že se k němu nehodí. Byl malý a kulatý. Dívky se na takové lidi nedívají. Trpěl jsem tím. Po ukončení školy jsem nastoupil do ústavu. Studentský život Oleksije zaujal. Učil se dobře, ale dívky mu nevěnovaly pozornost. O vysokých, dlouhonohých dívkách nesnil. Protože je malý, takové dívky by mu byly na obtíž. Navíc jeho sklony k nadváze mu nepřidávaly na štíhlosti. Často ho žádaly, aby jim přepsal poznámky nebo pomohl se seminární prací. V den slavnostního předávání maturitních vysvědčení se studenti dohodli, že půjdou oslavovat k jedné z dívek domů. Má velký dům a její rodiče v té době nebyli doma. Vzali Oleksii s sebou. Dobře se bavili a ten kluk to trochu přehnal s pitím. Když se ráno probudil, byl překvapený. Leželi v jedné posteli s Olenou, v jejímž domě slavili; Oleksij si moc nepamatuje, co se tu noc stalo, ale vzpomněl si, že musel spát s tou dívkou.

Když se Elena probudila, řekla, že pokračování nebude, a tak jsme se rozešli. Alexej si našel dobrou práci, právě ve svém oboru. Byla mu přidělena kolej. Slíbili mu, že mu dají byt, pokud se osvědčí na správné straně. Elena si ho našla o dva měsíce později. Přiznala se, že s ním čeká dítě a že ho nehodlá vychovávat sama. Kdyby dítě nechtěl, něco by s tím udělala. Oleksij ji ujistil, že ji miluje, a požádal ji o ruku. Brzy nato se vzali. Rodinný život se nevydařil. Manželka byla stále s něčím nespokojená. Neustálé hádky jejich rodině na klidu nepřidaly. Po nějaké době se jim narodil syn Oleg. Muž byl šťastný: konečně plnohodnotná rodina. Co na tom, že Lena neustále prudí, časem si zvykne a všechno bude v pořádku. Ale když se Alexej jednoho večera vrátil domů, jeho syn plakal, žena tam nebyla. Na stole ležel vzkaz. Olena psala, že ho opouští, protože ho nikdy nemilovala. Vdala se, protože byla těhotná. Odchází od syna s manželem, protože ho nepotřebuje. Chce začít žít od nuly. A tak Oleksij zůstal sám s tříměsíčním Olehem. Pro muže to bylo těžké. Musel pracovat, aby se uživil.

Postarat se o svého syna. Nejprve si vzal dovolenou, pak si najal chůvu, která se o chlapce starala přes den. Večer a do rána to Alexej zvládal sám. Po nějaké době šel Oleg do školky, takže chůvu už nepotřebovali. Alexej šel do práce. Časem si uvědomil, že je pro ně dva těžké vyžít z platu. Začal se tedy poohlížet po něčem, čím by mohl začít podnikat. V té době mnoho lidí přešlo na nákup a prodej a pracovali sami na sebe. Nejprve si Oleksij otevřel malou kavárnu, kde se lidé mohli levně najíst. Podnikání šlo dobře, a tak si otevřel další, pak další a další. Dnes má síť kaváren s levnými cenami. To je to, čeho si obyčejní lidé cení nejvíce. Oleg vyrostl a chodil do školy. Teď pracuje se svým otcem. V obličeji i postavě je po matce. Nedávno se oženil s krásnou dívkou a čeká nový přírůstek. Bydlí nedaleko jeho otce. Oleksij je na svého syna hrdý. Někdy si říká, že kdyby nepadl do postele s Olenou, měl by jiný život, ale jiný nechce. Svého syna miluje a je na něj hrdý. Mimochodem, jeho maminka ho nikdy nepřišla navštívit. Jak žila celé ty roky, neví.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts