Muž už měl být doma, ale místo toho poslal Taisii textovou zprávu. Když si zprávu přečetla, ztuhla. Muž říkal, že ji opouští a našel si jinou ženu.

Taisiia seděla v kuchyni se svou dcerou Marií. Dcera se ze všech sil snažila matku uklidnit. Nečekala, že to udělá i její otec. Toho večera Taisiia připravovala večeři. Její manžel ještě nebyl doma, když jí na mobil přišla textová zpráva. Otevřela zprávu a ztuhla. Zpráva byla od jejího manžela. Text zněl: “Opouštím tě, přestala jsem tě milovat, našla jsem si někoho jiného. ‘ Muž přišel tři hodiny po obdržení textové zprávy, vytáhl tašku, sbalil si všechny věci a odešel. Ženu nejvíce rozrušilo, že její muž neměl ani odvahu jí to říct osobně do očí. Taisiina dcera navrhla, aby její matka vyhodila všechny otcovy věci a vyměnila zámek na dveřích.

Trvala na tom, že tím život nekončí a že by měli jít dál. A tak také učinili. Odstranily z domu všechny otcovy věci, vyměnily zámek a dokonce si pořídily kočku. Maria si vždycky přála kočku, ale otec jí to nedovolil. Taisiia byla velmi šťastná, že ji dcera podpořila. Jejich životy se pak dramaticky změnily. Trávily spolu hodně času, po večerech se dívaly na filmy a hodně si povídaly. Později si Maria našla přítele a začala s ním chodit. Taisiia často zůstávala doma sama s kočkou. Brzy podala žádost o rozvod a její manžel se z bytu odhlásil se sandálem výměnou za slib, že se s ním nebude dělit o auto. A pak chtěl svou ženu co nejvíc otravovat.

Řekl, že je pro něj příliš stará a jeho nová přítelkyně je o osm let mladší, ale Taisiina rodina ji nenechala smutnou. Přátelé ji zvali na různé akce, na procházky do parku a život se zlepšil. O rok později se Maria vdala. Taisiia žila šťastný život, dokud se její bývalý manžel náhle nevrátil. Řekl, že se chce vrátit k rodině. Ale ani se neomluvil, místo toho začal s tvrzením, že je to Taisiina vina a že s ním netráví dost času. Žena zavřela dveře a muže odehnala. Měsíc jí neustále volala matka jejího bývalého manžela. Žádala ji, aby si syna vzala zpět. Stále opakovala, že by Taisiya měla být šťastná, že se vrátil. Dokonce i Taiiiny kamarádky ji začaly přemlouvat, aby se s manželem usmířila. Ale žena byla šťastná s Barsikem Anatoljevičem, rudým kocourem, a nehodlala žít se zrádcem ani den.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts