Chlap opustil svou panenskou přítelkyni, ale osud ji zachránil v tom nejneočekávanějším okamžiku

Anya a Vadim spolu chodili už čtyři roky, ale Vadim s žádostí o ruku nespěchal a Anya se tolik těšila, tolik čekala na den, kdy si oblékne bílé šaty snů a vyjde k příbuzným, ruku v ruce s otcem, který ji doprovodí za Vadimem. Toho dne Anya zjistila, že je těhotná. Vadym nebyl doma. Skákala radostí a čekala na chlapa, v duchu si procházela krásná jména. Chlap konečně přišel domů. Anya ho objala a ukázala mu pozitivní test se dvěma jasnými proužky. Na Vadymově tváři nebyla ani kapka radosti. “Aňo, rozhodli jsme se, že se půjdeme projít. To dítě se vůbec nehodí, co s ním budeme dělat?” řekl. Ania ztratila emoce. Rozplakala se a řekla: “Jestli ho nechceš, sním si ho sama. Po jejích slovech si Vadym sbalil všechny věci a odešel. Aňa svého milence vždycky považovala za hodného a zodpovědného člověka, ale ukázalo se, že takový není.

Dva měsíce marně čekala, až se její marnotratný otec vrátí. “Tak ahoj,” zavolala Aňina blízká přítelkyně, “díky, že jsi to vzala po šestém zazvonění.” “Spala jsem,” odpověděla Aňa a snažila se úplně probudit. – “Jo, spala, připrav se, za chvíli tě vyzvednu, půjdeme do kavárny, musíme si promluvit.” “Sašo, víš, nemám náladu,” i když Saša věděla, že Anya už měsíc nemá náladu, “promluvíme si později.” “Ne, už jdu.” S tím dívka zavěsila. Anya věděla, že nemá kam jít. Připravila se a čekala na kamarádku. V kavárně si sedly naproti skupince kluků. Dívky se tiše chichotaly, drbaly a Anya zjistila, že Vadim byl viděn s novou dívkou. Jeden z kluků provrtával Aňu pohledem. “To je on pro tebe,” řekla Saša s úsměvem, “nedívej se mu do očí. V příštím okamžiku se kluci přiblížili k dívkám,

Požádali o povolení a rodina jim dovolila, aby se k nim připojili. Toho odpoledne Sergej doprovodil Aňu domů. “Možná to bude znít hloupě, ale chci tě pozvat na rande,” řekl a zčervenal. “Jsi dobrý člověk, neztrácej čas, čekám,” odpověděla Aňa a sklopila zrak. “Aha, dobře, rozumím…” Sergej se na chvíli odmlčel a zaujatě řekl: “Chci tě pozvat na rande. Anye zajiskřilo v očích. Jiskří i teď, když je Sergej už dva roky ženatý, a to jsi neměla říkat. “Najdeš si svůj ideál, nespěchej se svatbou s dívkou s dítětem, to není normální,” řekli všichni v jednom hlase před svatbou. Ale mladý pár nikomu nevěnoval pozornost. Žili se synem Alexejem a užívali si společného rodinného štěstí.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts