Tajně jsem sledovala jednoho muže, když jsem ho viděla, jak kupuje kytici růží a přistupuje ke staré paní. Když jsem se ho zeptala na jeho zradu, jeho odpověď mě rozplakala.

Již několik měsíců si všímám, že se můj manžel chová velmi podivně. Myslím, že má přítelkyni. Neustále zůstává dlouho v práci. Dříve končil v kanceláři kolem osmé hodiny večer, ale teď chodí domů ve dvanáct hodin. Když jsem mu žehlila košili, našla jsem ve vnitřní kapse účtenky. Koupil někomu drahý parfém, oblečení, jídlo z restaurace…

Ale já od něj takové drahé dárky nedostávám. Manžel mi k narozeninám může dát maximálně tři růže a dort. Rozhodla jsem se ho sledovat, abych ho přistihla při činu. Po práci odešel z kanceláře před osmou večer. Měla jsem na sobě dlouhý plášť do deště a brýle, takže mě nepoznal. Muž šel do obchodu a koupil si obrovskou bonboniéru. Pak šel do květinářství a koupil růže,

Koupil jsem asi 20 kusů. A všechny tyto nákupy byly velmi kvalitní, drahé. Začal jsem ho sledovat dál. (AL/K) Přišel k jednomu domu. Potkala ho starší žena a šli za plot. Samozřejmě jsem předpokládala, že mě manžel podvádí, ale mít poměr se starou ženou… to mě udivilo. Večer jsem se rozhodla, že si s ním o všem promluvím.

A pak se mi přiznal: -Ano, od svých deseti let jsem vyrůstal v sirotčinci, protože mou matku pomlouvali a mě odvedli. Ale nedávno mě našla a spojila se se mnou. – “Proč jsi mi to neřekla hned?” – Myslela jsem, že mě nepodpoříš nebo budeš proti naší komunikaci. Když se situace vyjasnila, šli jsme s manželem společně do obchodu, nakoupili ty nejlepší věci a šli za tchyní.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts