Na svatbě mé kamarádky jsem se na první pohled zamilovala do jejího snoubence, bylo to oboustranné a druhý den se můj život navždy změnil.

Jedna kolegyně mě pozvala na svatbu. Byla jsem v týmu nová, ženicha jsem neznala, ale říkala jsem si, že to bude zábava a že se s kolegy sblížíme. Sešli jsme se s celým týmem a dorazili do sálu. Když jsme vstoupili, všichni hosté už seděli u stolu. Hostů bylo hodně, asi 150, a sál byl krásně barevně vyzdobený. Moji pozornost však upoutalo něco jiného.

Ten pohled! Okamžitě jsem si uvědomil, že to byla láska na první pohled. Díval se na mě a mně se třásla kolena, srdce mi klesalo v hrudi. Byl to můj snoubenec. Po celou dobu oslavy jsem si nemohla najít místo pro sebe, nejedla jsem a nepila. Rozhodla jsem se odejít dřív, protože jsem nechápala, co se děje. Druhý den jsem přišla z práce a on tam na mě čekal. Nechápala jsem, jak jsem se ocitla v jeho autě. Začal mě líbat a já neodmítla.

Strávili jsme spolu celý den. Líbali jsme se, povídali si, nevnímali čas. Vrátili jsme se ke mně a všechno se stalo… Cestou ven slíbil, že si promluví s manželkou o rozvodu. A své slovo dodržel. O pár dní později jsme už bydleli spolu. Nevím, co jí řekl, jak jí vysvětlil situaci. Hlavní je, že mě brzy požádal o ruku a vzali jsme se. No a já jsem samozřejmě dala výpověď v práci. Byla jsem tam nová a samozřejmě ji všichni šifrovali a nadávali mi.

V den výpovědi jsem o sobě slyšela takové věci, že se to nedá popsat slovy. Ani teď nevím, co s ní je. S manželem jsme nikdy nemluvili ani o mé, ani o jeho minulosti. Začali jsme od nuly a teď jsme už tři roky šťastní. Všichni říkali, že to brzy skončí, že se brzy dočkáte rozvodu. Ale ne. Každý den, který spolu trávíme, je pro nás radostí a štěstím.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts