Když jsem slyšela rozhovor své tchyně, téměř jsem ztratila řeč a poté jsem s ní navždy přestala mluvit.

Ráda bych se s vámi podělila o svůj příběh vztahu s tchyní. Stalo se, že po mém porodu jsme s manželem zpočátku neměli dostatek peněz. A Slavíčkovi už byl rok a byl od mléčné výživy, mohl jíst normální jídlo. Celkově jsem se rozhodla, že půjdu do práce, a manžel musel pomáhat.

Na chůvu jsme rozhodně neměli dost peněz, a tak nám vyšla vstříc manželova maminka. Mimochodem, vždycky jsme s ní měli skvělý vztah, to jsem si myslela. Ráda se ujala mého vnuka a v létě si ho vzala na daču, synovi už bylo 1,5 roku.

A po měsíci pobytu u babičky na dače jsem jim zavolala. Byli jsme milí, žertovali jsme o vesnickém záchodě, říkali jsme, že tenhle je zajímavý a že se k němu dostane. Výsledkem bylo, že už jsme zavěšovali, a tchyně zapomněla zmáčknout tlačítko, zřejmě seděla s kamarádkou, a pak jsem o sobě slyšela všechno:

“Volala ta bláznivá ženská, myslela si, že jí dítě nepohlídám, vysadila ho a neví, co dělá. Můj syn si na ni vydělává a podporuje takovou verbež. Má pořád hlad, celý den pracuje a ona mu ani neumí uvařit jídlo.

Po těchto slovech jsem druhý den přišel a vzal si syna. Na nic jiného jsem se neptal, ani jsem jí nevysvětloval důvod. Najala jsem chůvu a bylo to. A váš manžel? Celou tu dobu se mi vyhýbal, jako bych byla cizí člověk. Každý den chodil k mé matce domů, ona ho krmila. Když jsem ho požádala, aby se najedl doma, mávl rukou: matku zřejmě odmítnout nedokázal.

Takže mu tam preventivně vyprávěla, jaký jsem bezcenný parchant. Později mě obvinil, že jsem urazil jeho matku; nechtěla slyšet mé vysvětlení o tom dni. Brzy jsme se přestali vídat; trávil celé dny u své matky a pak se k ní nastěhoval. Podala jsem žádost o rozvod. Od té doby žiji se svým synem.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts