Můj manžel mě podvedl a odešel za jinou ženou. Ale to, co udělal náš syn, když se vrátil z armády, mě překvapilo.

Seznámili se na večírku. Oblíbili si jeden druhého a začali spolu chodit. On pocházel z venkova. Ale nijak se nelišil od kluků z města. Chodili na procházky, do kina. Milovali se. Brzy se ukázalo, že je těhotná, a domluvili si datum svatby. Měli skromnou svatbu a tak začal jejich rodinný život. Její manžel pracoval jako řidič sanitky. A ona si našla práci v místním obchodě s alkoholem. Brzy se jim narodil syn. Manžel byl nadšený.

Ale po narození syna si řekl, že musí přemýšlet o tom, jak vydělat hodně peněz, a nechal se zaměstnat jako řidič autobusu. Opravdu potřebovali navýšit rodinný rozpočet. Takto ubíhala léta. Syn dospěl a slouží v armádě. Nedávno si žena všimla, že se manželův přístup k ní změnil. Začal být chladný, lhostejný a domů chodil pozdě. Myslela si, že je to kvůli problémům v práci. Často byl na služebních cestách a domů se vracel jen zřídka. Jednoho dne zjistila pravdu:

V jeho životě se objevuje další žena, Kazaška. Byla v šoku. Nevěděla, kdy se seznámili, ani jak dlouho byli v kontaktu. Tato osoba pracovala jako prodavačka, prodávala na trhu. Často chodila do okresního centra nakupovat potraviny, a tak se seznámili. Po nějaké době si muž sbalil věci a šel za ní. Bylo to bolestné a krátké. Žena hledala důvod, proč se s ním setkat a promluvit si. Ale všechno bylo marné. Rozhodla se s ním rozvést. Ponechala si své příjmení. Toho večera se muž naposledy vrátil domů pozdě, posbíral zbytek svých věcí a odešel.

Než odešel, řekl své ženě, že ji přestal milovat a miluje někoho jiného. A to bylo vše. Finita la comedia. Syn se vrátil z armády, dozvěděl se o otcově nevěře a nemohl mu odpustit, že nechal matku samotnou. Muž se snažil se synem setkat, ale ten ho nechtěl vidět. Nyní má syn rodinu. Narodil se mu syn. Otec chtěl svého vnuka vidět, ale syn s ním nechce komunikovat. Žena doufá, že se k ní její muž vrátí, protože spolu žili tolik let…

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts