Jakmile jsem se vzdala matčina domu na vesnici a chystala se koupit byt, přišla za mnou tchyně s prosbou. O jejích záměrech jsem se dozvěděla o něco později.

Pocházím z vesnice, ale po dokončení univerzity jsem se přestěhovala do města. Moje matka zůstala na vesnici. Ve městě jsem potkal svou lásku. S Natálií jsme se vzali a začali si pronajímat byt. Její rodiče měli byt, ale my jsme chtěli bydlet odděleně.

Snili jsme o tom, že si koupíme vlastní byt, a tak jsme tvrdě pracovali a šetřili každou korunu navíc. Časem jsme nashromáždili poměrně slušnou částku, ale na koupi bytu to stále nestačilo. Nedávno mi zemřela matka. Po její smrti jsem zdědil dům na vesnici, který jsem se rozhodl postavit.

Stejně jsem v něm neplánoval bydlet, mám práci ve městě. Na vesnici nejsou žádné vyhlídky. Peníze z prodeje jsem se rozhodl investovat do koupě bytu. Jakmile jsme dům prodali, přijela k nám na návštěvu tchyně a řekla si o poměrně slušnou částku. Nemohl jsem stařenku odmítnout a peníze jsem jí půjčil.

O tři dny později přišel Natašin bratr a také požádal o peníze na zaplacení synových studií na univerzitě. Říkal, že má problémy v práci. Částka byla velmi vysoká. Vysvětlil jsem mu, že s Natašou plánujeme koupit dům a že mu nemůžeme dát peníze. Rozzlobil se a dokonce mě začal urážet. Urazila se i moje tchyně.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts