Syn a snacha přistihli svou tchyni při krádeži. A její varování mladé lidi ohromilo.

Mychajlova matka často přicházela do jeho domu bez ohlášení. Domnívala se, že když jde o jejího syna, není třeba ho varovat. Míšově ženě Lídě se to nelíbilo, ale nemohla si pomoci, nemohla tchyni vyhodit z domu. Ale tchyně si výslovně vybrala dobu, kdy Lída nebyla doma a v bytě byl jen její syn.

Vymlouvala se na to, že jsou zaprášené police, a lezla po policích ve skříni nahoru a dolů. Pro Lídu to bylo velmi nepříjemné. A jednoho dne si Lída všimla, že jejich společné peníze mizí. Obě si zapisovaly, za co Lída s Míšou utrácejí, protože šetřily na svůj velký sen: dovolenou u moře.

Ale na konci měsíce většina peněz chyběla. Večer si pak sedli a začali počítat, kdo kolik za měsíc utratil. A ukázalo se, že nikdo z nich chybějící peníze neutratil. – “Míšo, nezlob se, ale od té doby, co se vrátila tvoje máma domů, jsem si všiml, že se peníze ztrácejí.

-Já vlastně taky. Jednou jsem ji při tom dokonce přistihl, říkala, že utírá prach, ale všiml jsem si, že bankovku nedbale svírá v ruce. Zeptal jsem se jí, proč mi bere peníze, a máma řekla, že jsem její syn, takže si může vzít peněz, kolik chce. -To není omluva, máme rodinu a vlastní výdaje.

Navíc tvůj otec dobře vydělává a dává tvé matce peníze, tak proč ti je bere, aniž by se tě zeptala? -Pravděpodobně proto, aby si pohladila ego a řekla, že si může vzít peníze od svého syna -Navrhuji, abychom do domu umístili trezor, jsem si jistý, že se peníze neztratí. Míša koupila trezor a dokonce ho připevnila na polici skříně, aby s ním nešlo hýbat.

-Synu, proč jsi sem dal trezor, máš tu miliony? -Ano, mami, a diamanty a diamanty. -Ty si děláš legraci, nemáš za co utrácet peníze, když sis sem dal trezor, – začala se rozhořčovat matka a Míša byl opět přesvědčen, že problém je v ní.

Beaucoup de gens partagent leurs histoires avec nous pour savoir ce que les autres en pensent. Si vous avez une opinion ou une suggestion concernant cette histoire, veuillez l'écrire dans les commentaires Facebook.

Related Posts